• eesti
  • english

Rulluisulaenutus

Laenutame kvaliteetseid tugeva saapaga sääretuge toetavaid SEBA FRX ja väga mugava saapa ja banaani ehk rockered raami asetuse võimalusega SEBA FRX X2R ning lastele mõeldud muudetava suurusega kergeid SEBA Junior rulluiske.

Algajatel ja vähem kogenud rulluisutajatel on kõige parem rulluisutamist õppida väikeste ratastega, mille manööverdus on suurepärane ja kiirust on võimalik kergesti kontrollida, seetõttu laenutamegi 80mm ratastega rulluiske, millele oleme paigaldanud kannapiduri, et seisma jäämine oleks võimalikult lihtne. Edasijõudnud rulluisutajad saavad soovi korral piduri laenutuse ajaks ära võtta ning lisatasu eest oleme valmis rulluiskudele alla panema ka 4x90mm ja 3x110mm rattad. Ainukesena Eestis on võimalus FRX X2R mudeli laenutamisel proovida slaalomisõitu banaani ehk rockered seadistusega, see on väga lihtne FRX X2R mudeli spetsiaalne raam võimaldab kergesti esimese ja tagumise ratta kõrgust muuta. Banaani ehk rockered rataste asetuse korral on rulluisu esimene ja tagumine ratas keskmistega võrreldes kõrgemal, et manööverdusvõime oleks maksimaalne.

Rulluiskude laenutamine toimub SEBA rulluisupoes Tallinnas (Mustamäe tee 60, II korrus), võimalusel laenutame rulluiske ka nädalavahetustel ja pühade ajal, rulluisupoe lahtiolekuajad leiad kontakti lehelt.
  
NB! Vihmase ilmaga laenutust ei toimu!

Rulluiske laenutame isikut tõendava dokumendi alusel. Tagatisraha 25 eurot rulluisukomplekti kohta, mis ei kuulu tagastamisele, kui rulluisud vajavad hooldust (on sõidetud vihmase ilmaga).

Rulluiskude laenutus

   
 SEBA FRX  SEBA FRX X2R  SEBA JUNIOR lastele
80mm rattad 80mm rattad
(esimese ja tagumise ratta kõrguse muutmise võimalus slaalomisõidu proovimiseks)
76mm rattad
  4x90mm laenutuse võimalus, laenutuse hinnale lisandub ühekordne tasu 5 EUR rataste ja raami vahetamise eest  4x90mm ja 3x110mm laenutuse võimalus, laenutuse hinnale lisandub ühekordne tasu 10 EUR rataste ja raami vahetamise eest  
 Laenutuses olevad suurused: 38,45,46 Laenutuses olevad suurused: 39,40,41,42,43,44  Muudetava suurusega: 27-30, 31-34, 35-38
 NB! Vahetame vanema generatsiooni FRX laenutuse rulluisud välja, hetkel veel müügis suurus 46 hinnaga 35 EUR/paar. Ostmiseks võtke ühendust.    
10 EUR / 3H
15 EUR / päev
30 EUR / 3 päeva
10 EUR / 3H
15 EUR / päev
30 EUR / 3 päeva
5 EUR / 3H
8 EUR / päev
16 EUR / 3 päeva


Rulluisu kaitsmete laenutus

Laenutame SEBA randme kaitsmedpõlvekaitsmed ja küünarnuki kaitsmed, suuruste vahemik S-L. Lastele on XS kaitsmed. Kaitsmete laenutuse hind on 3 EUR olenemata laenutuse perioodist. Kiivrit ohutuse huvides me ei laenuta, kuna kukkudes võivad kiivrisse kergesti tekkida mikromõrad, mida tuvastada ei ole võimalik. Kui sul on olemas jalgratta kiiver, siis sobib see suurepäraselt ka rulluisutamiseks.

Mõned lihtsad soovitused enne sõitu

  - kasuta ALATI kaitsmeid - kukkumise eest ei ole keegi kaitstud
  - kõrge rulluisusaapa korral kasuta pika säärega sokke
  - hoia mõistus kaine, loobu alkoholist
  - enne sõitma asumist katseta pidurit ja teisi sõiduomadusi
  - väldi tiheda liiklusega ning kõnniteedeta tänavaid
  - arvesta teiste liiklejatega